Головна    Все про заклад    Додаткові освітні послуги в ЗДО

Додаткові освітні послуги в ЗДО

27 Жовтня 2021
0 коментарів

В закладі дошкільної освіти надаються додаткові освітні послуги:

– викладання англійської мови – викладач Стадник Я.І.;

Мета і основний зміст роботи: сприяння повноцінному, своєчасному розвиткові дитини, збагаченню її інтелектуальної, вольової, емоційної, моральної та соціальної сфер у процесі оволодінні основами іншомовного спілкування.

Практична ціль дошкільного навчання англійської мови передбачає оволодіння дітьми умінь в аудіюванні та говорінні, достатніми для то, щоб вступити у мовленнєвий контакт зі співрозмовником, долучитися до розмови отримати і передати елементарну інформацію, пов’язану зі змістом дитячого спілкування.

– “Кмітливі малюки” – керівник Бех Н.І.

– Хореографія – керівник Коваль А.В.

Заняття в дитячій хореографічній студії спрямовані на залучення дітей до танцювального мистецтва, розкриття перед дитиною світу танцю, його краси і багатства. Своєю метою вона також ставить навчити дитину емоційної чуйності і вмінню виявляти в русі його характер, передавати певний настрій.

– «Словоцвіт – мова як генетичний код нації» – керівник Кошелюк О.М.

Мета: розширити і поглибити знання дітей про красу і силу української мови. Продовжувати формувати поняття про те, що кожна дитина має право розмовляти своєю рідною мовою, мовою свого народу і має право вибору вивчати другу мову.

– «Читайлик – підготовка дітей до школи» – керівник Рожнятовська Л.П.

Викладач читання ставить за мету не лише навчання читання дітей дошкільного віку, а й їхній загальний розвиток: інтелектуальний, мовленнєвий, розвиток чуттєвої сфери, сенсорики, моторики, формування позитивної мотивації до пізнання загалом та до процесу читання зокрема.

0 коментарів